Vedoucí provozu tepelného hospodářství a sportovišť (Hranice)

EKOLTES Hranice, a.s. nabízí v Hranicích volnou pracovní pozici "Vedoucí provozu tepelného hospodářství a sportovišť". Nástupní mzda je od 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Vedoucí provozu tepelného hospodářství a sportovišť
Obor(y):
Management , Služby
Obec:
Hranice
Mzda:
od 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
EKOLTES Hranice, a.s.
Zborovská 606
75301

Další informace o volném místu

Praovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení; pracovní doba : po-pá 07.00 - 15.30hod.; nástup možný i po vzájemné dohodě.

Náplň práce:
organizuje, řídí a zabezpečuje úkoly krytého bazénu, stadionu a letního koupaliště; organizuje a řídí realizaci všech druhů oprav prostřednictvím dodavatelských organizací nebo vlastní údržbářskou četou, jedná s dodavatelskými organizacemi, podílí se na předkádání návrhů pro sestavení finančního plánu střediska, provádí rozborovou činnost za svěřený úsek v oblasti ekonomické agendy a controllingu , plní další úkoly vyplývající z vnitroponikových příkazů a předpisů

Požadujeme:
VŠ vzdělání (technické, strojní, popř. chemické - výhodou), řidičský průkaz sk. B - podmínkou; uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook; výhodou - SW Karat); zkušenosti s vedením týmu (nad 10 zaměstnanců), zkušenosti s organizací práce, manažerské schopnosti, vysoké organizační schopnosti, časovou flexibilitu, odolnost vůči stresu, orientaci v základní ekonomické problematice řízení provozu, výhodou - splnění podmínek OZ pro koncesi Výroba tepelné energie (dle § 7 živnost. zákona, nad 50kW).

Zájemci se mohou hlásit:
- telefonicky na čísle 777 466 100 - paní Eva Horáková, DiS.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 7 měsíci