Účetní - správce/správcová rozpočtu - referent/referentka obecního úřadu (Jezernice)

Obec Jezernice nabízí v obci Jezernice volnou pracovní pozici "Účetní - správce/správcová rozpočtu - referent/referentka obecního úřadu". Nástupní mzda je 19 730 – 31 240 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Účetní - správce/správcová rozpočtu - referent/referentka obecního úřadu
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
Jezernice
Mzda:
19 730 – 31 240 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Obec Jezernice
75131

581771750

Další informace o volném místu

Nástup dne 1.7.2021 nebo dle dohody.

Náplň práce:
Vedení kompletního účetnictví, provádění a koordinace účtování, sestavování účetních výkazů, účetní závěrky a vedení účetních knih. Vedení mzdové a personální agendy, výpočet a účtování mezd, komunikace se státními orgány. Příprava podkladů pro sestavování rozpočtu obce, rozpočtových opatření a závěrečného účtu obce, zpracování a odesílání výkazů. Zajišťování agendy správy dotací obce, vedení pokladny, fakturace. Vedení evidence majetku, organizace inventur. Vedení pohledávek obce z místních poplatků, sledování včasných úhrad, včetně případného vymáhání. Výpočet a kalkulace ceny stočného, statistické výkazy. Zpracování daňových přiznání a měsíčních kontrolních hlášení a daňových přiznání k DPH. Obsluha pracoviště Czech Point, vidimace a legalizace. Vedení agendy na úseku evidence obyvatel, spolupráce při tvorbě právních předpisů obce, pořizování zápisů a usnesení z jednání zastupitelstva obce, organizační zajištění přípravy a konání voleb; související administrativní činnosti.

Požadavky:
SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, znalost podvojného účetnictví a praxe na pozici účetní min. 3 roky; znalost a orientace účetnictví, mezd a daní; výhodou - praxe ve veřejné správě na obdobné pracovní pozici a znalost účetního programu Gordic; Znalost zákona o místních poplatcích, daňového řádu, zákona o evidenci obyvatel. Výhodou - velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC, zkušenosti s obsluhou datové schránky a základních registrů. Odolnost vůči stresovým situacím. Pečlivost, důkladnost, systematičnost, odpovědnost a schopnost spolupráce, aktivní účast při aktivitách pořádaných zaměstnavatelem. Organizační a komunikační schopnosti, velmi dobrá znalost českého jazyka a vyjadřovací schopnosti, bezvadný písemný projev; Oprávnění k řízení motorových vozidel sk. B.

Nabízíme:
možnost prodloužení pracovního poměru; příspěvek na stravné; příspěvek na důchodové pojištění; ošatné; stanovení platu dle nařízení vlády č. 300/2019 Sb., na základě dosaženého vzdělání a doložené praxe (platová třída 9 nebo 10).

Zájemci se mohou hlásit do 16. 6. 2021 do 12:00 hodin:
- zasláním nebo osobním podáním písemné přihlášky s přílohami na adresu: Obec Jezernice, 751 31 Jezernice
Poznámka:
- Obálka s přihláškou a požadovanými dokumenty musí být viditelně označena nápisem: "Výběrové řízení - účetní - správce rozpočtu - referent obecního úřadu".
- úplné a platné znění s podmínkami zařazení do výběrového řízení je uveřejněno na oficiálních stránkách obce - www.jezernice.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Obec Jezernice
Ing. Pavla Jochcová
581771750
podatelna@jezernice.cz


Poslední změna: před 2 týdny