Účetní, rozpočtář/rozpočtářka - vedoucí ekonomického oddělení (Přerov)

Muzeum Komenského v Přerově, příspěvková organizace nabízí v Přerově volnou pracovní pozici "Účetní, rozpočtář/rozpočtářka - vedoucí ekonomického oddělení". Nástupní mzda je 25 280 – 37 170 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Účetní, rozpočtář/rozpočtářka - vedoucí ekonomického oddělení
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
Přerov
Mzda:
25 280 – 37 170 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Muzeum Komenského v Přerově, příspěvková organizace
Horní náměstí 7/7
75002

Další informace o volném místu

Platové zařazení v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších
předpisů, nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Plat bude stanoven v souvislosti s doloženou praxí. Možnost pružné pracovní doby.

Popis práce:
stanovování metody účetnictví a postupů účtování; odpovědnost a zpracování kompletního účetnictví organizace; příprava měsíčních a ročních závěrek pro reporting zřizovateli; sestavování, sledování a kontrola celkového rozpočtu organizace; zpracování daňových přiznání, roční zúčtování finančních vztahů k rozpočtu Olomouckého kraje statistických a dalších ekonomických výkazů, rozborů a podkladů; práce na dotacích, příspěvcích, grantech; metodické usměrňování hospodaření s majetkem organizace; koordinace provádění inventarizace majetku muzea; metodické řízení mzdové a personální agendy; metodické řízení pokladních operací a operativní evidence majetku; zajišťování fungování vnitřního kontrolního systému, jednání s veřejnosprávními kontrolami; jednání a uzavírání smluv s dodavateli zboží a služeb; řízení ekonomického oddělení muzea

Požadujeme:
znalost účetnictví a účetních předpisů; znalost legislativy v oblasti hospodaření příspěvkových organizací; pokročilá znalost práce na PC, zkušenost s ekonomickým softwarem; řídící, koncepční a organizační schopnosti; orientace v daňové problematice; orientace v personalistice; pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost; schopnost práce pod tlakem; trestní bezúhonnost. Výhodou - zkušenosti s hospodařením příspěvkových organizací; znalost ekonomického informačního systému Helios Fenix; zkušenosti s účtováním grantových projektů; praxe s vedením zaměstnanců (min. 3 roky)

Zájemci se mohou hlásit:
zasláním stanovených dokladů na adresu místa výkonu práce
Poznámka:
bližší informace a podmínky pro přihlášení se do výběrového řízení jsou uveřejněny na internetových stránkách http://www.prerovmuzeum.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: předevčírem