Strategický/strategická nákupčí (Bělotín)

TIGEMMA, spol. s r.o. nabízí v obci Bělotín volnou pracovní pozici "Strategický/strategická nákupčí". Nástupní mzda je od 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Strategický/strategická nákupčí
Obor(y):
Finance , Obchod a cestovní ruch
Obec:
Bělotín
Mzda:
od 35 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
TIGEMMA, spol. s r.o.
75364

Další informace o volném místu

Náplň práce:
plánování a řízení dodavatelského řetězce, realizace poptávkových řízení, zakládání artiků do systému, odpovědnost za pilotní dodávky, odpovědnost za komunikaci s dodavateli, podpora operativního nákupu, komunikace se všemi odděleními společnosti, koordinace procesu zlepšování v oblasti nákupu s cílem hledat možnosti a nástroje jak zvyšovat efektivitu práce a zlepšovat spolehlivost a dostupnost materiálu, analyzovat možnosti optimatizace nákupních cen, spolupráce na reklamačním řízení s oddělením kvality.

Požadavky:
SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru, praxe v oblasti strategického nebo operativního nákupu nebo prodeje z výrobní firmy, aktivní přístup k řešení nákupních úloh, motivace ke zlepšování a spolupráci, orientace v oblasti strojírenských technologií, znalosti materiálů a čtení výkresů, zkušenosti s nákupem, znalost AJ (NJ) podmínkou, MS Office uživatelsky, znalost programu Dialog 3000S výhodou, řidičský průkaz sk. B

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: iveta.gresova@tigemma.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 4 dny