Speciální pedagog (Přerov)

Základní škola J. A. Komenského a Mateřská škola, Přerov - Předmostí, Hranická 14 nabízí v Přerově volnou pracovní pozici "Speciální pedagog". Nástupní mzda je 32 820 – 42 780 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Speciální pedagog
Obor(y):
Výchova a vzdělávání
Obec:
Přerov
Mzda:
32 820 – 42 780 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Základní škola J. A. Komenského a Mateřská škola, Přerov - Předmostí, Hranická 14
Hranická 425/14
75124

Další informace o volném místu

Nástup možný IHNED. Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou, délka zaměstnání se může změnit.

a) zaměřené na speciální pedagogiku,
Studijní program Speciální pedagogika - všechny studijní obory.
Starší diplomy: Učitelství pro ŠMVZP (školy pro mládež vyžadující zvláštní péči), Vychovatelství pro ŠMVZP, Vychovatelství pro speciální zařízení, Učitelství pro speciální školy, Integrované studium speciální pedagogiky - učitelství na speciálních školách.
b) zaměřené na pedagogiku předškolního věku nebo na přípravu učitelů základní školy nebo na přípravu učitelů všeobecně-vzdělávacích předmětů střední školy nebo na přípravu vychovatelů a doplňujícím studiem k rozšíření odborné kvalifikace uskutečňovaném vysokou školou, nebo
c) studijního oboru pedagogika a doplňujícím studiem k rozšíření odborné kvalifikace uskutečňovaném vysokou školou.
Doplňující studium k rozšíření odborné kvalifikace - v délce trvání nejméně 350 vyučovacích hodin. Studium od roku 2014 uskutečňují pouze tři VŠ - UK, UPOL a MUNI a první absolventi jsou až z roku 2017. Studium je zaměřené na diagnostiku.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: info@zsjakprerov.cz;
- telefonicky u paní Aleny Bendové tel. 581 211 739
- osobně na adrese : Základní škola J.A.Komenského a Mateřská škola Přerov-Předmostí, Hranická č.p. 93/14, Přerov II-Předmostí, 751 24 Přerov 4

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 měsíci