Obchodní zástupce/zástupkyně (Hranice)

United Polymers, s.r.o. nabízí v Hranicích volnou pracovní pozici "Obchodní zástupce/zástupkyně". Nástupní mzda je 28 000 – 38 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Obchodní zástupce/zástupkyně
Obor(y):
Finance , Obchod a cestovní ruch
Obec:
Hranice
Mzda:
28 000 – 38 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
United Polymers, s.r.o.
Tovární 605
75301

Další informace o volném místu

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
získávání nových zákazníků a nových obchodních projektů; správa kalkulací a cen jednotlivých výrobků; vyhledávání a identifikace obchodních příležitostí, intenzivní cestování v tuzemsku i zahraničí a navazování kontaktů s novými potenciálními zákazníky; obchodní a technická jednání se stávajícími zákazníky; zpracování poptávek a příprava cenových nabídek ve spolupráci s ostatními odděleními a útvary společnosti; prezentace nabídek zákazníkům, jednání o cenách, sledování obchodních případů; řízení nových obchodních projektů – projektů (dle požadavků APQP); spravování cenových kalkulací jednotlivých výrobků v průběhu životnosti projektu; zajišťování poprodejní péče o zákazníka, jeho rozvíjení, řešení případných stížností, problémů, apod.

Požadujeme:
silnou, energickou osobnost s dobrými komunikačními schopnostmi; SŠ/ VŠ technického nebo ekonomického směru, min. 2 roky praxe v marketingu nebo obchodu; znalost vyjednávacích taktik; znalosti v oblasti tvorby cen; znalost technologie lisování/vstřikování plastů a pryže výhodou; velmi dobrou znalost AJ (další jazyk výhodou); znalost práce na PC (MS Office – Excel, Word. Outlook); vysoké pracovní nasazení, odolnost proti stresu, flexibilitu, pečlivost, zodpovědnost; proaktivní přístup a ochotu učit se nové věci; řidičský průkaz skupiny "B"; ochotu intenzivně cestovat

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: rkrupa@united-polymers.cz;
- telefonicky na čísle 581 699 521 - pan Radim Krůpa

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny