Pracovník/pracovnice montáže (Přerov)

KBH CZ s.r.o. nabízí v Přerově volnou pracovní pozici "Pracovník/pracovnice montáže". Nástupní mzda je 24 000 – 28 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník/pracovnice montáže
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Přerov
Mzda:
24 000 – 28 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné bez maturity a bez vyučení
Adresa pracoviště:
KBH CZ s.r.o.
Gen. Štefánika 975/40
75002

Další informace o volném místu

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
Kompletace mechanických sestav zařízení automatizace; Uvádění strojů a zařízení do provozu; Instalace a zprovozňování zařízení u zákazníka v tuzemsku a zahraničí; Servis strojů a zařízení; Komunikace se zástupci našich zákazníků; Komunikace s konstruktéry a techniky; Práce v týmu; Kontrola vlastní provedené práce.

Požadujeme:
Vyučení v oboru mechanik, opravář nebo vystudovaná střední průmyslovou školu strojní; Vhodné i pro studenty technické školy s neukončeným maturitním vzděláním; Znalost zásad montáže strojů a dílů automatizace; Praxe v oboru výhodou; Znalost německého jazyka na komunikační úrovni; Ochota jezdit na zahraniční montáže do německy mluvících zemí nebo filiálek německých firem; Řidičský průkaz skupiny "B".

Nabízíme:
5 týdnů dovolené; Stravenky; Práce v kolektivu technicky zdatných spolupracovníků ve firmě s dlouhodobě perspektivní výrobní náplní; Podporujeme vzdělávání a odborný rozvoj; Možnost dalšího kariérního růstu ve firmě. Podrobnější informace o výrobní náplni firmy naleznete na stránkách: www.kbhcz.cz.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: svobodova@kbhcz.cz.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny