Pracovník/ce přípravy materiálu (Hranice)

CZECH ETIMEX s.r.o. nabízí v Hranicích volnou pracovní pozici "Pracovník/ce přípravy materiálu". Nástupní mzda je od 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník/ce přípravy materiálu
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Hranice
Mzda:
od 25 000 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
CZECH ETIMEX s.r.o.
Olomoucká 306
75301

581644552

Další informace o volném místu

Náplň práce:
příprava plast. materiálů pro výrobu (originál, regranulát, drť), zajištění mísení poměrů dle výrobních zakázek, nastavování a kontrola zpracovatelských parametrů připravovaných materiálů dle specifikace, úzká spolupráce na optimalizaci parametrů s technologem a seřizovači, podpora pracovníků kvality při provádění zákl. testů materiálů (index toku, měření vlhkosti apod.), spoluzodpovědnost za provozuschopnost výrobních zařízení určených pro přípravu a drcení materiálů, provádění pravidelných předepsaných údržeb regranulační linky, čištění regranulační linky, směšovačů, míchacích zařízení, sušiček včetně těch umístěných ve výrobních prostorech, lisování odpadů, separace neshodných dílů z výroby.

Požadavky:
vyučení nejlépe strojírenského, chemického nebo plastikářského zaměření, průkaz řidiče VZV - výhodou, ochota učit se novým věcem a pracovat ve třísměnném provozu, praxe z podobné pozice v plastikářské výrobě - výhodou

Kontakt na zaměstnavatele

CZECH ETIMEX s.r.o.
Ing. Jana Česalová
581644552
j.cesalova@etimex.global


Poslední změna: před 2 týdny