Odborný, vrchní referent/referentka - specialista poradenství a dalšího vzdělávání (Přerov)

Úřad práce České republiky nabízí v Přerově volnou pracovní pozici "Odborný, vrchní referent/referentka - specialista poradenství a dalšího vzdělávání". Nástupní mzda je 21 710 – 31 820 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Odborný, vrchní referent/referentka - specialista poradenství a dalšího vzdělávání
Obor(y):
Administrativa , Výchova a vzdělávání
Obec:
Přerov
Mzda:
21 710 – 31 820 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Úřad práce České republiky, krajská pobočka Olomouc, kontaktní pracoviště Přerov
Žerotínovo nám. 168/21
75002

Další informace o volném místu

Náplň práce:
Realizace poradenské činnosti v oblasti rekvalifikací, poradenství a pracovní rehabilitace pro zájemce o zaměstnání, uchazeče o zaměstnání, osob se zdravotním postižením a zaměstnavatele. Sjednávání dohod o provedení rekvalifikací se vzdělávacími zařízeními a dohody o provedení poradenské činnosti s poradenskými zařízeními. Vykonávání kontrolní činnosti dohod v souvislosti s prováděním rekvalifikací, poradenské činnosti a pracovní rehabilitace. Zpracovávání a projednávání individuálních plánů pracovní rehabilitace, organizování a vedení skupinové poradenské schůzky s vybranými skupinami uchazečů o zaměstnání.

Požadujeme:
vzdělání min. střední s maturitou; znalost práce na PC (MS Office); výborné komunikační schopnosti; odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost; profesionální vystupování, psychická odolnost; výhodou - znalost práce programů OK práce, ArsysX

Zájemci se mohou hlásit do 26. září 2022:
zasláním žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo nebo žádosti o zařazení na služební místo (dále jen "žádost") a ostatních dokladů:
- prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu sídla organizačního útvaru služebního úřadu: Úřad práce ČR, Krajská pobočka v Olomouci, Vejdovského 988/4, 779 00 Olomouc, nebo
- osobně podané na podatelnu organizačního útvaru služebního úřadu na výše uvedené adrese, nebo
- doručením v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu organizačního útvaru služebního úřadu podatelna.ol@uradprace.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID a2azprx.

Poznámka:
Plné a platné znění podmínek pro účast na výběrovém řízení a bližší informace jsou uveřejněny na www.uradprace.cz/Kariéra na ÚP ČR/Olomoucký kraj.
Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: "Neotevírat", a "Výběrové řízení pod č. j. UPCR-2022/84525-78099807".

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny