Obchodně technický zástupce (Přerov)

WT WINTECH a.s. nabízí v Přerově volnou pracovní pozici "Obchodně technický zástupce". Nástupní mzda je 30 000–40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Obchodně technický zástupce
Obor(y):
Finance , Obchod a cestovní ruch
Obec:
Přerov
Mzda:
30 000–40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
WT WINTECH a.s.
Seifertova 2834
750 02 Přerov 2

Další informace o volném místu

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
vyhledávání nových zákazníků a aktivní komunikace se stávajícími; zpracování cenových nabídek; plnění stanovených cílů; projektové řízení; úzká spolupráce s jednotlivými odděleními napříč společností (nákup, logistika, kontrola…)

Požadujeme:
vzdělání ve strojírenském oboru výhodou; zkušenosti v automotive průmyslu výhodou; vysoké pracovní nasazení, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, časová flexibilita a týmový duch; výborné komunikativní schopnosti v českém jazyce; anglický jazyk; příjemné vystupování a kultivovaný projev; pokročilou znalost práce na PC, odolnost vůči stresu a trestní bezúhonnost

Nabízíme:
zajímavou, odpovědnou a perspektivní práci; silné zázemí české společnosti; možnost získání cenných zkušeností z oblasti obchodu a výroby v automotive průmyslu; další interní vzdělávání; vstřícný a přátelský kolektiv; služební cesty v ČR i do zahraničí; zaměstnanecké benefity (stravenky, delší dovolená, mobilní telefon, notebook, služební automobil i k soukromému užívání)

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: prace@wintech.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Hana Rajnošková
prace@wintech.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 2.4.2019