Marketingový specialista/specialistka (Přerov)

CONSTRUSOFT s.r.o. nabízí v Přerově volnou pracovní pozici "Marketingový specialista/specialistka". Nástupní mzda je 25 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Marketingový specialista/specialistka
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Služby
Obec:
Přerov
Mzda:
25 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
CONSTRUSOFT s.r.o.
Sadová 2374/2
75002

Další informace o volném místu

Nástup možný IHNED. Možnost výkonu práce i na pracovištích v Brně nebo Praze a možnost pracovních cest do zahraničí; Začátek pracovní doby možný mezi 06,00 - 09,00hod.; možnost prodloužení pracovní smlouvy

Náplň práce:
Vytváření grafických materiálů společnosti (brožury, vizitky, tiskoviny, branding společnosti); ve spolupráci s grafiky; Organizování firemních akcí a teambuildingů; Psaní newsletterů a PR článků na web a sociální sítě (Facebook, LinkedIn); Tvorba harmonogramu marketingových aktivit; Příprava marketingových a komunikačních kampaní, jejich optimalizace a vyhodnocování; Koordinace marketingových týmů společnosti (napříč mezinárodními pobočkami); Koordinace mezinárodních marketingových projektů.

Požadujeme:
Znalost anglického jazyka slovem i písmem; Znalost online nástrojů pro nastavování a vyhodnocování FB, LinkedIn kampaní; Výborný psaný a mluvený projev; Praxe v marketingu výhodou, znalost "Marketing Automation Tool" výhodou; Znalost práce v Adobe produktech (Indesign, Photoshop, apod.) výhodou.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: info@construsoft.cz

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem