Konzultant/konzultantka O2 prodejny (Přerov)

O2 Czech Republic a.s. nabízí v Přerově volnou pracovní pozici "Konzultant/konzultantka O2 prodejny". Nástupní mzda je 35 000 – 65 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Konzultant/konzultantka O2 prodejny
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Služby
Obec:
Přerov
Mzda:
35 000 – 65 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
O2 Czech Republic a.s. - pracoviště Galerie Přerov
Čechova 3491/26
75002

Další informace o volném místu

Konzultantům prodeje jsme od 1.7. 2022 přidali. Vydělej si 35 000 - 65 000 Kč měsíčně s provizemi.

Zaujalo Tě to? Tenhle job potřebuje lidi, co umějí máknout, ale nechybí jim smysl pro fair play i humor. Chceš vědět, jak jsi na tom ty?

Tak schválně, jestli se poznáš:
· Víš, v čem spočívá síla týmu. Dokážeš zabrat sám za sebe, ale když je potřeba, podržíš i svoje spoluhráče.
· Sedět někde v koutku tě nikdy nebavilo. Být mezi lidmi a mít možnost jim pomáhat tě nabíjí energií.
· Vždycky hledáš způsob, jak dosáhnout cíle, ne jak se vymluvit. Nevidíš kolem sebe problémy, ale výzvy.
· Makáš, protože chceš vidět, kam se můžeš dostat. Chceš růst a nedáváš si limity.
· Za dobře odvedenou práci očekáváš férové peníze. Na světě jsme jen jednou, tak ať to stojí za to.
Sedí to na tebe? Super, tak čti dál, ať víš, do čeho jdeš.
O ČEM TO JE
? Tahle pozice je o prodeji. Budeš tváří značky O2 na jednom z našich Future Shopů. Jsou navržené tak, aby se v nich dobře cítili nejen zákazníci, ale především prodejci, kteří v nich tráví spoustu času.
? Future shop bude tvým zázemím, kde budeš prodávat naše produkty a inspirovat zákazníky k tomu, aby maximálně využili naše služby. Každé setkání se zákazníkem je jiné. Nudit se nebudeš.
? Pro zákazníky budeš během pracovní doby k dispozici nejen osobně, ale i na telefonu. Tím se násobí tvůj prostor na úspěch a zisk provizí z prodeje.
? Vyděláš si velmi zajímavé peníze. U nás si odneseš domů průměrně 35 000 Kč včetně fixu a provizí z prodeje. Když ti to půjde, můžeš se dostat až na 65 000 Kč. Ti nejšikovnější prodejci si odnášejí domů ještě daleko víc. Provize u nás nemají strop. Navíc ti garantujeme navýšení fixní mzdy po 6 odpracovaných měsících.
? Porosteš. Schopní lidé se u nás na vedoucí a manažerské pozice obvykle vypracují během několika málo měsíců. Jako prodejci začínali skoro všichni naši vedoucí prodejen, a to i současný ředitel O2 prodejen Honza Nekovář.
? Získáš nové přátele. Čeká tě mladý a přátelský kolektiv, pravidelné týmové akce, večírky i interní soutěže - třeba o zájezd na dovolenou.
? Získáš prestiž a jistotu. O2 je značka, kterou zákazníci znají. Je pro ně zárukou stability, technologické inovace a férovosti. Využij šanci osahat si technologické novinky mezi prvními. Jako expert na technologie a svět komunikace můžeš zazářit i mezi svými známými :-).
JAK TO BUDE VYPADAT, AŽ NASTOUPÍŠ
Každý nováček u nás prochází vstupním školením. Naučíš se tam všechno, co jako prodejce a konzultant budeš potřebovat - vyjednávat, vést rozhovor se zákazníkem a vystupovat jako profík.
Do začátku dostaneš svého mentora, na kterého se můžeš obrátit pro radu a pomoc.
Práce na prodejně je makačka a my víme, že bez kvalitního odpočinku podávat výkony nejde. Proto pracujeme jen na 8hodinové směny.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem