Konzultant/ka O2 prodejny (Hranice)

O2 Czech Republic a.s. nabízí v Hranicích volnou pracovní pozici "Konzultant/ka O2 prodejny". Nástupní mzda je 32 000 – 62 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Konzultant/ka O2 prodejny
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Služby
Obec:
Hranice
Mzda:
32 000 – 62 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
O2 Czech Republic a.s. - pracoviště Hranice
Družstevní 2034
75301

Další informace o volném místu

Tenhle job potřebuje lidi, co umějí máknout, ale nechybí jim smysl pro fair play i humor. Chceš vědět, jak jsi na tom ty? Tak schválně, jestli se poznáš: Víš, v čem spočívá síla týmu. Dokážeš zabrat sám za sebe, ale když je potřeba, podržíš i svoje spoluhráče. Sedět někde v koutku tě nikdy nebavilo. Být mezi lidmi a mít možnost jim pomáhat tě nabíjí energií. Vždycky hledáš způsob, jak dosáhnout cíle, ne jak se vymluvit. Nevidíš kolem sebe problémy, ale výzvy. Makáš, protože chceš vidět, kam se můžeš dostat. Chceš růst a nedáváš si limity. Za dobře odvedenou práci očekáváš férové peníze. Na světě jsme jen jednou, tak ať to stojí za to. Sedí to na tebe? Super, tak čti dál, ať víš, do čeho jdeš. Tahle pozice je o prodeji. Budeš tváří značky O2 na jednom z našich Future Shopů. Jsou navržené tak, aby se v nich dobře cítili nejen zákazníci, ale především prodejci, kteří v nich tráví spoustu času. Future shop bude tvým zázemím, kde budeš prodávat naše produkty a inspirovat zákazníky k tomu, aby maximálně využili naše služby. Každé setkání se zákazníkem je jiné. Nudit se nebudeš. Pro zákazníky budeš během pracovní doby k dispozici nejen osobně, ale i na telefonu. Tím se násobí tvůj prostor na úspěch a zisk provizí z prodeje. Vyděláš si velmi zajímavé peníze. U nás si odneseš domů průměrně 35 000 Kč včetně fixu a provizí z prodeje. Když ti to půjde, můžeš se dostat až na 65 000 Kč. Ti nejšikovnější prodejci si odnášejí domů ještě daleko víc. Provize u nás nemají strop. Navíc ti garantujeme navýšení fixní mzdy po 6 odpracovaných měsících. Porosteš. Schopní lidé se u nás na vedoucí a manažerské pozice obvykle vypracují během několika málo měsíců. Jako prodejci začínali skoro všichni naši vedoucí prodejen, a to i současný ředitel O2 prodejen Honza Nekovář. Získáš nové přátele. Čeká tě mladý a přátelský kolektiv, pravidelné týmové akce, večírky i interní soutěže - třeba o zájezd na dovolenou. Získáš prestiž a jistotu. O2 je značka, kterou zákazníci znají. Je pro ně zárukou stability, technologické inovace a férovosti. Využij šanci osahat si technologické novinky mezi prvními. Jako expert na technologie a svět komunikace můžeš zazářit i mezi svými známými.
Každý nováček u nás prochází vstupním školením. Naučíš se tam všechno, co jako prodejce a konzultant budeš potřebovat - vyjednávat, vést rozhovor se zákazníkem a vystupovat jako profík. Do začátku dostaneš svého mentora, na kterého se můžeš obrátit pro radu a pomoc.
Práce na prodejně je makačka a my víme, že bez kvalitního odpočinku podávat výkony nejde.
Už žádné hlídání útraty za data a volání díky zaměstnaneckému tarifu. Každé 3 roky příspěvek až 18 000 Kč na nový telefon. 18 000 Benefit bodů na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost. Body do O2 Knihovny v roční hodnotě 2 400 Kč na e-knihy nebo audioknihy. Multisport kartu - nadupanou vstupenku do wellnes a fitka. 5 týdnů dovolené pro odpočinek. Stravenkový paušál v hodnotě 75 Kč/den. Benzín nebo naftu u Shellu za skvělou cenu díky slevové Shell kartě.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny