Hlavní stavbyvedoucí (Hranice)

ARRO, spol. s r.o. nabízí v Hranicích volnou pracovní pozici "Hlavní stavbyvedoucí". Nástupní mzda je 50 000 – 70 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Hlavní stavbyvedoucí
Obor(y):
Finance , Management , Stavebnictví
Obec:
Hranice
Mzda:
50 000 – 70 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
ARRO, spol. s r.o.
Třída Československé armády 192
75301

724335611

Další informace o volném místu

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
zajištění kompletního chodu na stavbě, organizaci pracoviště i zásobování; kontrola dodávek materiálu na stavby, kontrola jeho kvality; koordinace práce podřízených pracovníků (5-8), jejich rozdělení na stavby; řízení činností podle projektové dokumentace, kontrola souladu prováděných prací; efektivní využití stavebních strojů a ostatních zařízení; zápisy do stavebního deníku; zajištění podkladů pro fakturaci, sestavení zprávy a informování vedení
společnosti o stavu zakázek, spolupráce s ostatními středisky; zodpovědnost za dodržování bezpečnosti při výstavbě zakázek

Požadujeme:
ÚSO s maturitou; technické myšlení; znalost projektové stavební dokumentace; zkušenosti s řízením stavby a vedením projektů - výhodou; dobré řídící, komunikační, organizační a rozhodovací schopnosti; spolehlivost, samostatnost; schopnost týmové spolupráce; uživatelskou znalost práce s PC (Microsoft Office - Word, Excel); seriózní vystupování; řidičský průkaz sk. B; ochotu cestovat.

Nabízíme:
osobní ohodnocení, odměny dle dosažených výsledků; práci v přátelském kolektivu; perspektivní zaměstnání ve stabilní firmě; zvýhodněné volání.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: info@arro.cz;
- telefonicky (08,00 - 15,00hod.) na čísle 724 335 611 - pan Tomáš Kobliha

Kontakt na zaměstnavatele

ARRO, spol. s r.o.
Tomáš Kobliha
724335611
info@arro.cz


Poslední změna: před 5 měsíci