Asistent/asistentka vedoucího prodeje (Hranice)

United Polymers, s.r.o. nabízí v Hranicích volnou pracovní pozici "Asistent/asistentka vedoucího prodeje". Nástupní mzda je 25 000 – 28 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Asistent/asistentka vedoucího prodeje
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch
Obec:
Hranice
Mzda:
25 000 – 28 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
United Polymers, s.r.o.
Tovární 605
75301

Další informace o volném místu

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
evidence poptávek, kompletace poptávkového formuláře, přenos požadavků zákazníků na další oddělení ve firmě; jednání se zákazníky za účelem vyjasnění všech technických a obchodních požadavků v poptávce; sledování a koordinace všech zúčastněných stran procesu APQP; kalkulace cen a příprava nabídek; řízení projektů dle pověření nadřízeného dle požadavků APQP; zajišťování poprodejní péče o zákazníka, řešení případných stížností, problémů ve spolupráci s ostatními odděleními; další činnosti související s obchodní a marketingovou činností podle pokynů nadřízeného

Požadujeme:
SŠ vzdělání ekonomického, nebo technického směru; aktivní znalost AJ (další cizí jazyk výhodou); znalost práce na PC (MS Office – Excel, Word, Outlook); komunikační schopnosti, týmovou spolupráci; dobrou pracovní morálku, spolehlivost, pečlivost, ochotu učit se nové věci; výhodou jsou zkušenosti z obdobné pozice (obchod, řízení projektů, marketing); řidičský průkaz skupiny "B"

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: rkrupa@united-polymers.cz;
- telefonicky na čísle 581 699 521 - pan Radim Krůpa

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny